Şirket ortağı olan Nuri YILDIRIM Makine Mühendisi olarak YTÜ Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümünden 1986 yılında mezun olmuştur. Mekanik tesisat sektöründe kesintisiz olarak çalışan, Türkiye’nin pek çok saygın projesinin uygulamasında, tasarım Mühendisi ve Proje Müdürü olarak görev almıştır. Son olarak ASW Mekanik Mühendislik Danışmanlık A.Ş. çalışmıştır.

Proterm.com.tr

PROTERM MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ

İnşaat sektörünün çeşitli dallarında, günümüzün ekonomik ve teknolojik koşullarına uygun hızla değişen şartların gereklerini yerine getirecek projelerin ekonomik, süratli ve kaliteli çözümüne sahip bilgi ve deneyim birikimi ile özellikle Elektro-Mekanik Tesisat Mühendisliği gibi uzmanlık isteyen konular da faaliyet göstermek üzere 2004 yılında kurulmuştur.

Çalışmalarımızda,
İLERİ VE SÜRDÜRÜLEBİLİR BİNA TEKNOLOJİSİ, YÜKSEK PERFORMANS, SÜREKLİ İŞLEV GARANTİSİ VE DÜŞÜK ENERJİ TÜKETİMİ” esasına dayalı çözümler üretmek temel prensibimizdir.

Müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri için projenin tasarımından gerçekleşmesine kadar her safhasında günümüzün en ileri bilgisayar, makine ekipman olanakları ve deneyimli kadrolarıyla en doğru ve en ekonomik çözümler üretmek temel ilkemiz olup, müşterilerimiz ile kalıcı ve dostane ilişkilerimizin devamlı olmasını sağlamak ve geliştirmek ana amaçlarımızdandır.

Firmamız kurulduğu günden itibaren kurduğu sağlam ve uzun süreli ilişkiler, temsilcilik ve işbirliği sayesinde, giderek artan iş Potansiyeli, girişimci, dinamik kadrosu ile gerçekleştirdiği projeler haklı gurur kaynağı olmaktadır.